lifestyle, zmiana, cel, zacznij od poczatku, look,glamlook

ZACZNIJ! …OD POCZĄTKU

ZACZNIJ! … OD Początku

Zacznij!: Każdy chce dokonać zmiany w swoim życiu. Czasem mniejszej czasem większej. Jeśli nie dotyczy ona zmiany całego życia , to przynajmniej jednej sfery, bądź określonej rzeczy czy umiejętności:  A to można by było lepiej wyglądać!Być zdrowszym! Bardziej wysportowanym! Lepiej zarabiać ! Mówić w innym języku czy mieć pupę jak Kim Kardaszian.

Chęć zmian jest czymś normalnym, a nawet koniecznym aby nie doprowadzić do stagnacji. Musimy zmieniać się wraz ze zmieniającym  światem, bo inaczej zostaniemy w tyle.

Aby się rozwijać trzeba tego chcieć, a jak już chcemy trzeba wiedzieć jak zacząć?

Od Początku

Zaczynamy jak zwykle od początku! – co to oznacza?

„Bardzo długo pragnęłam zmiany, czytałam o niej, zaplanowałam ją, działałam i coś nie wychodziło. Cel był zaplanowany – ale coś nie wychodziło? Nie wiedziałam czemu tak się dzieje – przecież się starałam! Po dogłębnej obserwacji i analizie doszłam do wniosku, ze zmianę trzeba zacząć od początku, – nie od końca, czy środka, tylko od początku.”

Autor: A.B.

Po pierwsze i najważniejsze musimy zacząć od przestrzeni w której żyjemy                                   ( dom, znajomi, praca, rodzina).

Przykład: Chcesz aby twoja zmiana nastąpiła jak najszybciej w super specjalistę od   planowania. Głowisz się jak to zrobić, dużo czytasz, dopytujesz, modelujesz znane osobistości. Kiedy już okazuje się, ze twój poziom informacji w tym temacie jest na tyle zasobny że możesz uważać się za eksperta  w tej dziedzinie okazuje się że coś nie tak działa. Zaczynasz się znów głowić i zastanawiać – co zrobiłeś źle?

I wiesz co – jedyne co zrobiłeś źle! to, to że nie zacząłeś zmiany od początku. Próbowałeś zmienić zdanie innych ludzi o tobie a nie siebie.  Czy chcąc być super zaplanowanym – zmieniłeś swoją garderobę, stroje, kuchnię, i salon, poukładałeś w szufladach i ogarnołeś ogród? Czy tylko udawałeś że to zrobisz.

Bycie kimś to bycie kimś w praktyce, nie w teorii.

Zmiana na pokaz nigdy nie będzie zmianą stałą, choćby nie wiem co zrobisz nie zdołasz  długo udawać kogoś kim nie jesteś.

lifestyle, zmiana, cel, zacznij od poczatku, look,glamlook

lifestyle, zmiana, cel, zacznij od poczatku, look,glamlook

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge