SUBIEKTYWNIE O ROZWOJU

SUBIEKTYWNIE

Subiektywnie, bo to moje zdanie – SKROMNE ale moje. Nie można wiecznie zgadzać się ze wszystkimi i kiwać głową jak każą. Dobrze mieć poczucie, że nasze zdanie też się liczy.

rozwój

 

O ROZWOJU

O rozwoju napisano już wiele,

rozwój

jeszcze więcej powiedziano, ale czy wcielono to w życie?


Rozwój nie jest prostą sprawą – być może stwarza takie pozory ale prawdę mówiąc to ciężki kawałek chleba. Żeby cokolwiek osiągnąć trzeba poświecić to i owo a żeby osiągnąć naprawdę dużo poświęcić trzeba czasem wszystko. Można to nazwać zaprzedaniem duszy diabłu ale w rzeczywistości to odnowa duchowa i mentalna, która daje nam motywującego kopniaka na przyszłość i pomaga iść na przód. Oczywiście każdy ma prawo zbłądzić, i to jest oczywiste że raczej to zrobi ale czym by było życie gdybyśmy nie uczyli się na własnych błędach. Czasem nauka na czyichś błędach nie jest na tyle znacząca co nauka na swoim błędzie który pamięta się do końca życia ale który też pozwala zmienić życie o 180 stopni.

PO CO MI TO POTRZEBNE?

W SUMIE PO NIC, JEŚLI UWAŻASZ ŻE NIE POTRZEBUJESZ SIĘ ROZWIJAĆ TO TEGO NIERÓB JEST TYLKO JEDEN PROBLEM W DZISIEJSZYCH CZASACH JEŚLI KTOŚ SIĘ NIE ROZWIJA TO ZNACZY SIĘ NIE STOI W MIEJSCU A SIĘ COFA.

rozwój

Prawda jest taka  że nie robiąc nic sam kręcisz na siebie bicz. No chyba, że bycie fujarą życiową to jedyny cel jaki chcesz osiągnąć to faktycznie nie musisz robić nic a nią zostaniesz.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge