trendy24

Sięgając dna, nie zapomnij się odbić!

Sięgając dna

       Zwykle bywa tak, że w życiu jakoś się układa, jakoś czytaj jest na tyle dobrze, że nie trzeba martwić się o jutro, czasem jednak nadchodzą czarne chmury wraz z burzą, churaganem, i piorunami. Na dodatek nadchodzacy armagedon nie ustaje na sile, jak już się zaczyna niszczy po koleji wszystko co napotka. Nie patrzy na nic, nie słucha wołania o pomoc, tylko niszczy szczycąc się swoimi niszczycielskimi umiejstnościami. Jest głucha na płacze i prośby. Ma do wykonania coś co albo doprowadzi cię tam gdzie nigdy w życiu nie chciałeś być albo umocni i pomoze wyciągnąć życiowe wnioski.

Co wtedy począć? nie dowie się ten który nie stanie prosto w oczy z takim problemem. Nikt kto tego nie przeżył na własnej skórze nie powinien się wypowiadać, komentować a nawet pocieszać. Pocieszenie w takiej chwili to marna nagroda.

Jaką kolwiek nagrodą o jakiej można tu mówić jest

nie zapomnij się odbić!

Takie momenty uczą nas pokory, pokazują, ze świat nie jest tylko idyllą a tak naprawdę okrutną lekcją. Lekcją która niedość ze się nigdy nie kończy, moze nigdy nie pokazać nic wartościowego. Wartość jaką z niej wyniesiemy, jest tylko w Nas.

glam-look.pl

Tak jak kij ma dwa końce tak w każdej sytuacji są minium dwa wyjścia.

Wszystko jednak zależy od siły upadku, czym silniejszy tym większa chęc powrotu . Każdy problem niesie ze sobą tą moc, która albo poderwie cię do działania albo sprawi, ze zwiędniesz w czeluściach .

Pamiętaj! Poddając się pogrążasz się jeszcze bardziej

WALCZ – życie to ciagła walka

                                           więc Walcz.

Efekty muszą przyjść no chyba że twoją wiarę już dawno pożarły piranie.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge