PROGNOZOWANIE LICZB – NUMEROLOGIA

 NUMEROLOGIA

 

Swojego czasu moje zainteresowanie numerologią było dość spore.

Inspirowało mnie a jednocześnie ciekawiło : jaki wpływ mają liczby na los człowieka, jak to się dzieje, że przypisana człowiekowi liczba, kształtuje jego los.

Dzięki numerologii można interpretować i tłumaczyć rzeczywistość. Liczby są mocno wpisane w nasze życie.

Numerologia to nie czary – to sposób wyliczania liczb, poparty latami doświadczeń.

Każda liczba ma inne znaczenie, możemy dzięki nim dowiedzieć się i ustalić cele życiowe, uzdolnienia i kierunki ich rozwoju. Każda z liczb odpowiedzialna jest za inne cechy tzn, że każdej z cyfr przypisano określone cechy, które są wyznacznikiem i kierunkiem w życiu.

 

Każda litera                   to liczba,

Każde słowo                  to też liczba.

Aby stworzyć portret numerologiczny – potrzebna jest data urodzeniowa i wyliczona z niej liczba, która będzie nas prowadzić przez życie.

Ponad to ze specjalnego alfabetu numerologicznego wyliczamy wibrację imienia i nazwiska.

 

Najbardziej popularna metoda przeliczania liczb.

A B C D E F G H I
1 2 3 4 5 6 7 8 9
J K L M N O P Q R
10 11 12 13 14 15 16 17 18
S T U V W X Y Z  –
19 20 21 22 23 24 25 26  –

 

1: A J S

2: B K T

3: C L U

4: D M V

5: E N W

6: F O X

7: G P Y

8: H Q Z

9: I R

LITERY: Ą, Ę, Ó, Ć, Ł, Ń, Ś, Ż, Ź – traktuje się jako: A, E, O, C, L, N, S, Z

 

Obliczanie Portretu Numerologicznego:

Dodaj datę urodzenia  =  Portret numerologiczny

 

NP.: 27.04.1986.

2+7=9

0+4=4

1+9+8+6 =6

9+4+6 =19=1 – Twoja numerologiczna liczba

 

NUMEROLOGICZNA

1 – Znaczenie liczby 1

Jedynki są pomysłowe, przebojowe i kreatywne, ich domeną jest aktywność na wszystkich życiowych polach, od nauki, przez pracę, po przyjaźnie i życie rodzinne. Znaczenie liczby 1 podpowiada, że osoby, którym odpowiada, są niezależne i lubią rządzić, nie znoszą zaś żadnych przejawów dominacji nad sobą. Jedynki są swoim własnym sterem i okrętem, same podejmują decyzje i ponoszą ich, nierzadko przykre, konsekwencje. Numerologia 1 to również pewność siebie i wiara we własne siły oraz możliwości, brak zahamowań, otwartość na nowe prądy, doświadczenia czy przygody.

Typowe Jedynki cenią wolność i niezależność, są samodzielne i często także samowystarczalne. Cechuje je wielki dynamizm życia, nie lubią stagnacji, nie potrzeba im poczucia bezpieczeństwa. Zwykle ta liczba odnosi się do osób żądnych wrażeń i wiedzy, otwartych, komunikatywnych, co przekłada się na liczne sukcesy towarzyskie. Jedynki lubią robić nowe rzeczy, mierzi je rutyna w pracy i życiu osobistym, wszędzie szukają podniet, wyzwań i przygód. Czasem zdarza się im słomiany zapał, dlatego lepiej realizują się w krótkich projektach, niż złożonych pracach. Nie mają zbyt dużo wytrwałości ani cierpliwości, często idą na żywioł i martwią się wykonaniem dopiero w trakcie pracy.

Wiele Jedynek żyje z dnia na dzień, są spontaniczne, to urodzeni ryzykanci, którzy wysoko cenią częste zastrzyki adrenaliny. Nie stronią od trudnych spraw, w których mogą się wykazać i wzbudzić podziw, ale tracą zapał, gdy muszą pokonać po drodze nudne formalności czy biurokrację. Jedynki w dość łatwy sposób osiągają sukces i lubią być doceniane, bywa, że stają się w tym próżne. Wszelkie porażki przyjmują z kamienną twarzą, ale wewnętrznie odczuwają dużą frustrację, która sprawia, że przez pewien czas stają się przykre, złośliwe i nieprzyjemne.

Numerologiczne Jedynki mają predyspozycje do zawodów związanych z działalnością przywódczą i naukową, świetnie odnajdą się, jako wynalazcy, kierownicy i dyrektorzy. Stanowiska Jedynek powinny wiązać się z wymyślaniem nowych rzeczy i koncepcji, kreatywnym działaniem oraz rządzeniem, wtedy czują się spełnione zawodowo.

Jedynki powinny nosić biżuterię i dodatki wykonane z bursztynu i brylantów, ponieważ te kamienie znakomicie uzupełniają ich energię. Przyjaznym, energetycznym kolorem tej wibracji są oranże oraz żółcie.

 

2 – Znaczenie liczby 2

Numerologiczne Dwójki cechuje delikatne usposobienie, duża duchowość i rozwinięta intuicja. Wiele Dwójek jest wrażliwych, łatwo je urazić, ale mimo przykrości zawsze pomagają tym, którzy o to poproszą. Numerologia 2 podpowiada, że osoby, których charakteryzuje, są dobrymi słuchaczami, którzy odznaczają się tak rzadką dziś naturalną empatią. Dwójki są pomocne i lojalne, mają łagodne usposobienie, co pomaga im zjednywać sobie ludzi. Zdarza się, że bywają chorobliwie nieśmiałe i trudno wtedy poznać ich prawdziwą, miłą i sympatyczną, naturę. Zamknięcie w sobie dotyczy szczególnie tych Dwójek, które przeżyły wiele przykrości, są niepewne siebie, ciche, pokorne i usłużne.

Zwykle znaczenie liczby 2 wskazuje na osoby łagodne, pełne wrodzonej skromności, ceniące stabilizację oraz spokój. Dwójka otwiera się i realizuje w rodzinie, w czułym partnerstwie i pracy dla innych, nieobcy jest jej altruizm czy współczucie. Charakter takich osób sprawia, że nie umieją walczyć o swoje, są mało przebojowe, raczej strachliwe i zachowawcze. Trudno im iść na żywioł, wolą powoli pracować, by coś osiągnąć małymi krokami, niż zaryzykować. Sława i blichtr nie są domeną Dwójki, która woli pozostawiać w cieni i nie rzucać się w oczy.Wiele Dwójek spędza życie w samotności, ponieważ trudno im wyjść z inicjatywą i z racji skromności nie są na świeczniku. Choć cechuje je przyjacielskie, pogodne usposobienie, to źle czują się na dużych imprezach, obawą napawają je nowe znajomości, rozgardiasz klubowy czy głośne towarzystwo. Zdecydowanie bardziej wolą spokojne rozmowy, przewidywalne sytuacje i poczucie bezpieczeństwa. Jednak, gdy Dwójka zakocha się i partner odwzajemni jej uczucie, intensyfikacji ulega wiele jej zalet. Zakochane Dwójki są czułe i wrażliwe na drugą osobę, bardzo wierne, lojalne i wyrozumiałe.Wiele Dwójek cierpi z powodu swojej nieśmiałości i kompleksów, potrafią skutecznie izolować się od ludzi i kontemplować swoje życie. Stany spadku nastroju czy melancholia to dość częste przypadłości liczby 2, która nierozerwalnie wiąże się z płaczliwością, apatią czy przewrażliwieniem. Dwójkom zdarza się ulegać silniejszym osobom i pozwalać się wykorzystywać, są podatne na manipulację, gdyż cechuje je życiowa naiwność. Zranione Dwójki bardzo cierpią, wybaczą krzywdę, ale nigdy jej nie zapomną i często o niej myślą w kontekście własnej osoby.

Delikatne i wrażliwe Dwójki potrzebują pracy, w której poczują się potrzebne a jednocześnie nie będą musiały wykazywać się wolą walki czy skłonnościami przywódczymi. Tej wibracji odpowiadają stanowiska urzędnicze, sprawdzi się ona także w roli bibliotekarza, statystyka i dyplomaty.

Numerologiczne Dwójki w swoich ozdobach i biżuterii powinny uwzględnić takie kamienie, jak szafir oraz opal, gdyż harmonijnie współgrają one z ich energią.

Dobrym kolorem dla Dwójek jest srebrny z odcieniami popielatymi i szarości, ponieważ te barwy sprzyjają ich subtelnej naturze.

 

3 – Znaczenie liczby 3

W numerologii liczba 3 to symbol towarzyskości, wesołego charakteru i pogodnego usposobienia. Rozbrykane Trójki rzadko żyją w odosobnieniu, zwykle ludzie uwielbiają ich towarzystwo, co bardzo im odpowiada. Większość Trójek ma wybujałą wyobraźnię, lotny umysł i otwartą naturę, dzięki czemu mają zwykle wielu znajomych i podobają się płci przeciwnej. Znaczenie liczby 3 podpowiada, że Trójki są dynamiczne i lubią zmiany, z ciekawością podchodzą do nowych wyzwań, nie ścierpią nudy w żadnej postaci.

Numerologia 3 jest pełna pozytywów, gdyż trudno w złym świetle stawiać osoby, które cechuje przede wszystkim wrodzona serdeczność, przyjacielskość i otwartość. Trójki są numerologicznymi duszami towarzystwa, które zawsze rozkręcą nudą imprezę, gdyż mają 100 pomysłów na minutę. W pracy są kreatywne i przedsiębiorcze, choć zdarza się im zagalopować – często nie zdają sobie sprawy, że trudny, pracochłonny projekt trudno wykonać w jeden dzień. Inną cechą Trójki jest odwaga, która może przerodzić się w brawurę, jeśli nikt nie powstrzyma jej przed ryzykownymi zachowaniami. Trójce brakuje zahamowań, dlatego dość często wpada w poważne kłopoty, z których niestety nie wyciąga żadnych wniosków.

Numerologiczne 3 uważne są za osoby elokwentne z tendencją do gadatliwości, sympatyczne, lubiące przechwałki i komplementy. To ludzie cenieni w towarzystwie ze względu na naturalną energiczność, spontaniczne zachowania i nieskrępowanie. Nieumiarkowanym Trójkom zdarza się jednak lekkomyślność, nieodpowiedzialność, bywa, że powiedzą o jedno słowo za dużo i nie chcą przyznać, że zawiniły. Wadą Trójek jest także duża impulsywność – często reagują przesadnie i niewspółmiernie do sytuacji, wybuchają nagle i bez ostrzeżenia, by po chwili ochłonąć i bawić się dalej. Liczba 3 jest dynamiczna i żywiołowa, żądna wrażeń, co nieraz pakuje ją w kłopoty. Niektórym Trójkom trudno dochować tajemnicy, zdarza się im kłamać, koloryzować i nigdy, przenigdy nie przyznawać się do winy.

Idealne zawody dla towarzyskiej i wesołej Trójki oscylują wokół stanowisk eksponowanych, które są widoczne dla innych ludzi. Ta wibracja dobrze poczuje więc jako komik, aktor lub człowiek sztuki.

Numerologiczne Trójki poczują przypływ harmonijnej energii w towarzystwie takich kamieni, jak granat i turkus. To piękne kamienie, które idealnie pasują do biżuterii i dodatków.

Liczba 3 najlepiej odnajduje się w otoczeniu kolorystycznym, w którym dominuje granat oraz fiolet. To atrakcyjne i modne kolory odzieży, dlatego Trójki mogą zaszaleć na wyprzedażach i poczuć się świetnie w nowych ubraniach. W domu te barwy mogą znaleźć się na pościeli, poduszkach, kapach i innych.

 

4 – Znaczenie liczby 4

W numerologii cyfra 4 oznacza dystans, powściągliwość i szeroko rozumianą ostrożność. Numerologia 4 dla danej osoby to cały pakiet cech związanych z pożądanymi wszędzie zaletami takimi, jak solidność, prawdomówność, odpowiedzialność czy słowność. Czwórki są przy tym nieco wycofane, lubią patrzeć na wszystko z bezpiecznej pozycji obserwatora, ale nie można zarzucić im strachliwości. Wiele Czwórek po prostu nie posiada w sobie otwartości i zanim podejmą jakąś decyzję czy zawrą nową znajomość, muszą się dobrze zastanowić. W pracy Czwórka nie wybija się ponad przeciętną, ale jest sumienna, skrupulatna i solidna. Znaczenie liczby 4 wskazuje, że pracowite osoby osiągają pewien sukces, ale nie jest on naczelnym marzeniem Czwórki.

Zdecydowana większość Czwórek ma łagodne usposobienie a jej ostrożność bywa źle interpretowana – Czwórka nie bywa próżna, snobistyczna czy egoistyczna, choć jej zdystansowanie czasem stwarza takie pozory. Zamknięte w sobie, ciche Czwórki bywają źle oceniane, ale jeśli ktoś zada sobie trud, by lepiej je poznać, zyskuje wspaniałą znajomość. W związkach Czwórkom zdarza się, że zbyt często ulegają partnerom, ponieważ są spolegliwe i niekonfliktowe, a wiele osób lubi czuć władzę nad innymi, co mogą realizować właśnie na przykładzie Czwórki. Takie związki jednak nie ranią Czwórek, o ile są ogólnie dobrze traktowane – poczucie władzy wcale nie jest im potrzebne do szczęścia i gdy ktoś bierze je pod swoją opiekę, ochoczo korzystają z takiej opcji.Delikatne, wrażliwe i ciche Czwórki popadają czasem w pracoholizm, gdyż nie chcą czuć się gorsze od innych, zdolniejszych ludzi. Ich bronią w pracy jest tytaniczna wytrwałość i cierpliwość, ale Czwórki żyjące tylko zawodem nie są na dłuższą metę szczęśliwe, ponieważ nie takiej satysfakcji oczekuję od życia. Niektórym można zarzucić krótkowzroczność i brak polotu, ale zwykle są to cechy niezmienne, z którymi nie powinno się walczyć, gdyż charakteryzują Czwórki. Wszelkie przykrości i porażki Czwórka odczuwa silniej, niż inni.

Zdystansowane, powściągliwe i solidne Czwórki to wymarzeni pracownicy, którzy zawsze dotrzymują terminów i nigdy nie oddają projektów kiepskiej jakości. Z racji naturalnych predyspozycji osoby z wibracją 4 odnajdą się w zawodzie mechanika, urzędnika, pracownika administracji czy budowlańca.

Czwórkom przyda się biżuteria wysadzana kamieniami granatu i szafirami, gdyż korzystanie wpływają one na tę numerologiczną wibrację, to jej przyjazne, szczęśliwe kamienie.

Czwórki lubią kolory ziemi i dobrze się czują zarówno w strojach o zrównoważonej kolorystyce, jak i w tak pomalowanych wnętrzach. Przyjaznymi kolorami dla liczby 4 jest szczególnie zieleń i brąz.

 

5 – Znaczenie liczby 5

Numerologiczna Piątka to dusza towarzystwa, osoba pożądana w grupie ze względu na swój przyjacielski, wesoły i pełen wigoru charakter. Piątki są przy tym obdarzone wielkim urokiem osobistym, dlatego bardzo podobają się płci przeciwnej. Żywiołem osób, którym patronuje ta cyfra, jest aktywność, dynamizm i ruch, uwielbiają one nowe znajomości, zabawę w wesołym gronie, przygody oraz rozmaite atrakcje. Nie stronią od imprezowania i wyjazdów! Piątki są rozmowne, błyskotliwe w dialogu, bardzo dowcipne, ale nie złośliwe. Większość z nich umie słuchać, czasem wolą poznać kogoś same, niż pierwsze się otworzyć. To, co uderza w Piątkach to fakt, że nawet z wiekiem nie tracą naturalnego wdzięku, który zjednuje im przyjaciół. Naturalną skłonnością Piątek jest wybieranie takich dróg, którymi wcześniej nikt nie podążał – są ciekawskie, dość odważne i rozrywkowe.

Numerologia 5 mówi, że dana osoba do szczęścia potrzebuje zmian, gdyż stagnacja nudzi je, w rezultacie czego tracą wrodzony wigor, smutnieją czy stają się płaczliwe. Typowe Piątki kochają zmiany! Ich domeną jest codzienna przygoda, podróże, nowe sporty, hobby i wyzwania. To, co w innych może wywołać dreszcz i wahanie, dla Piątek jest idealną rozrywką. Znaczenie liczby 5 eksponuje fakt, że człowiek to istotna stadna, dlatego każda Piątka ciągnie do tłumu i w miejsca, gdzie jest głośno, wesoło i panuje imprezowy klimat.

W ogólnej ocenie Piątka to osoba towarzyska, lubiąca i umiejąca się bawić, wygadana, z poczuciem humoru i pożądana, jako przyjaciel. Bywa jednak, że radosna liczba 5 przeholuje i wtedy popada w tarapaty – zdarza się jej bowiem za bardzo zaszaleć, popuścić wodze fantazji, czy… flirtować z kilkoma osobami jednocześnie. Żywiołowe Piątki to gorący temperament, który także w miłości szuka podniet i zmian – Piątka szczerze pokocha tego, kto zapewni jej mnóstwo atrakcji w każdej postaci. Zdarza się również, że wyszczekana Piątka nieświadomie dąży do konfliktu, gdyż nie każdy nadąża za jej tokiem myślenia i żartami. Bardziej emocjonalne Piątki bywają impulsywne i nieprzewidywalne, zmienne w nastrojach oraz nerwowe.

Komunikatywne i towarzyskie Piątki świetnie poczują się na stanowisku handlowca oraz sprzedawcy, poradzą sobie w zawodzie terapeuty, spełnią się także, jako pisarze. Praca tej wibracji powinna łączyć się z kontaktem z ludźmi lub pracą na ich rzecz, niewykluczone są również zawody bardziej uduchowione, artystyczne.

Idealna biżuteria dla Piątki zawiera jaspis i akwamaryn, to wyjątkowo przyjazne tej wibracji kamienie, które pięknie wyglądają wprawione w pierścionki, kolczyki czy wisiorki.

Korzystne kolory, którymi powinna otaczać się Piątka, to szary i różowy. Warto nosić kolory w takich ubraniach albo dodatki, a także utrzymać w tej tonacji niektóre elementy wyposażenia domu.

 

6 – Znaczenie liczby 6

Znaczenie liczby 6 mówi jasno – numerologiczne Szóstki są szalenie rodzinne, uczuciowe, czułe i gotowe do walki na śmierć i życie za tych, którzy są dla niej najważniejsi. Charakter Szóstki to przede wszystkim uczucia związane z działaniem na rzecz innych ludzi – nieobcy jest im altruizm, współczucie, poświęcenie, uczynność. Numerologia 6 wskazuje także, że osoby, którymi opiekuje się ta cyfra, są wewnętrznie harmonijne i zrównoważone, dążące do tego, by w ich życiu oraz otoczeniu panował spokojny ład. Szóstka dba o swoich bliskich, jest niezwykle przywiązana do rodziny, głęboko zżywa się z ludźmi i otacza ich opieką.

Numerologiczna Szóstka ceni wygody i komfort, nie stroni od luksusu – jest do niego stworzona. Mimo nieco materialistycznej natury, cyfra Sześć skutecznie chroni ludzi przed snobizmem i chciwością. Zwykle Szóstki nie wydają pochopnie pieniędzy ani bez zastanowienia nie podejmują żadnych, nawet błahych, decyzji. Są bardzo zapobiegliwe, czujne i rozważne, co często przeradza się w zachowania pełne analizy. Niektórym Szóstkom brakuje dystansu do życia, dlatego roztrząsają po wielokroć wszystkie decyzje (zarówno udane, jak i nieudane!), rozmyślają, rozważają i z czasem nie potrafią już o niczym zdecydować. Taka rozchwiana Szóstka może irytować otoczenie, ale wystarczy, że ktoś w nią szczerze uwierzy a od razu zmienia nastawienie i staje się na powrót osobą, z którą przyjemnie jest żyć. Wbrew pozorom Szóstki mają sporo kompleksów i nie czują się pewne siebie, dlatego potrzeba im akceptacji, by w pełni rozwinąć skrzydła.

Szóstki w domu są kochające i czułe, ale przy tym dość wymagające. Bywają surowe! Niemniej Szóstkom rzadko zdarza się złość na innych, złośliwości czy krytyka – same nie lubią takiego traktowania i nie zachowują się w ten sposób. Szóstkę trzeba kochać w pełni, bez kompromisów, bo tylko szczere uczucie i zaufanie wydobywają z niej to, co najlepsze. Niespełnione w miłości czy rodzinie Szóstki stają się smutne, melancholijne i marudne, zdarza się im nawet postawa nihilistyczna. Wiele satysfakcji Szóstki znajdują w działalności artystycznej, ale mimo talentu często nie wierzą w siebie i dopiero traktowanie pełne akceptacji zmienia ich podejście.

Rodzinne, czułe Szóstki spełnią zawodowo na stanowiskach, które wymagają troszczenia się o innych, więc będą znakomitymi pracownikami służby zdrowia i nauczycielami. Wibracja 6 to urodzeni rodzice, pełni miłości i wyrozumiałości. Dobrym zawodem dla liczby 6 będzie również stanowisko urzędnika lub dekoratora.

Szóstkom szczególnie sprzyjają dwa kamienie szlachetne – opal i agat. Warto posiadać biżuterię, w którą wprawiono te kamienie i często ją nosić, co poprawia energię Szóstek.

W swoim otoczeniu wibracja 6 powinna umieścić elementy w kolorach turkusowym i zielonym. To piękne, modne kolory, które z łatwością można wypatrzyć w sklepach odzieżowych, z dodatkami lub dekoracjami do domu. Sprzyjają one Szóstce i są dla niej szczęśliwe.

 

7 – Znaczenie liczby 7

Numerologiczna Siódemka to osoba dążąca do własnego ideału – perfekcjonista, chcący zyskać mistrzostwo w każdej dziedzinie życia. Większość Siódemek silnie skupia się na sobie, by nieustannie zbliżać się do wymarzonej figury, pracy, wykształcenia, stopnia oczytania i wielu innych. Przy swoim perfekcjonizmie Siódemki są bystre i inteligentne, dużo myślą, zastanawiają się i analizują, dlatego wydają się milczące lub zarozumiałe. Zwykle Siódemka nie ma takich wad – ona potrzebuje wiele czasu dla siebie, dlatego często wycofuje się i spędza go w lubianej samotności.

Skupienie na sobie przynosi Siódemkom wiele pozytywów i nie jest prawdą, że taka postawa prowadzi tylko do egocentryzmu. Większość „zapatrzonych w siebie” Siódemek słucha swojego organizmu, spędza czas na myśleniu oraz samodoskonaleniu i dzięki temu stają się dystyngowane, zrównoważone oraz kulturalne. Zwykle Siódemka bez względu na płeć jest elegancka, szykowna i elokwentna, umie odnaleźć się w towarzystwie a ze swoim jasnym umysłem jest pożądanym gościem. Znaczenie liczby 7 mówi, że przy bliższym poznaniu z Siódemki opada maska opanowania i perfekcji (której w końcu nikt nie osiąga), odkrywając osobę życzliwą, przyjacielską oraz pomocną. Pozorny dystans Siódemki to pewna ochrona przed zranieniem, ale cierpliwy, kochający partner odkryje w niej wspaniałą osobę do spędzenia życia we swoje.

Numerologia 7 podkreśla, że dana osoba jednocześnie pragnie być poważaną i lubianą, co trudno jest osiągnąć, ale Siódemkom często powodzi się ta sztuka. Większość Siódemek źle znosi nieprzychylne uwagi na swój temat, krytyka budzi w nich żal, który potrafią długo w sobie nosić. Dążącym do doskonałości Siódemkom trudno także przychodzą wszelkie porażki i niepowodzenia, dlatego od czasu do czasu bywają nieprzyjemne, przygaszone lub marudne.W pracy każda Siódemka chce być najlepsza, ale nie za wszelką ceną – jej wielką zaletą jest umiar w dążeniu do perfekcji, choć ta świadomość nie przechodzi jej łatwo. Wbrew pozorom Siódemki są dość niepewne siebie i zakompleksione, stąd różne pozy czy maski, które mają działać, jak osłona. Tylko troskliwie traktowana Siódemka otwiera się na przyjaźń czy związek – nie szafuje zaufaniem, jest ostrożna, ale gdy komuś zaufa, to już na zawsze. Można powiedzieć, że na pozór silna, twarda i niemal idealna Siódemka w rzeczywistości jest osobą wrażliwą, wymagającą czułości i zrozumienia.Numerologiczna Siódemka zrealizuje się w wymagającym zawodzie, w którym trzeba wykazać się inteligencją oraz polotem a także dążeniem samorealizacji. Idealne stanowisko dla wibracji 7 to między innymi filozof, nauczyciel lub pisarz.Siódemkom wśród kamieni szlachetnych sprzyja ametyst i kryształ górski. Warto nosić biżuterię czy dodatki z tymi kamieniami, gdyż są one szczególnie przyjazne tej wibracji.

Siódemka w swojej garderobie nie powinna unikać niebieskiego, brązowego i srebrnego, gdyż w tych kolorach poczuje przypływ pozytywnej energii, radości oraz chęci do życia. Warto też, by Siódemka miała też dodatki były w tych kolorach a także wprowadziła je do mieszkania w postaci dekoracji.

 

8 – Znaczenie liczby 8

Numerologiczne Ósemki to tytani pracy, gdyż są osobami pełnymi wytrwałości, cierpliwości oraz sumienności. Zadanie powierzone Ósemce na pewno zostanie wykonane! Cechą tej wibracji jest ambitne realizowanie projektów, pracowitość i odpowiedzialność, na ich barki można złożyć ważne tematy, by mieć gwarancję, iż zostaną wypełnione. Większość Ósemek wytrwale dąży do osiągnięcia celu i nie pozwala, by coś je zatrzymało, niestraszne są im porażki. Zdarza się, że te zalety mogą wymknąć się spod kontroli i przerodzić się w nadgorliwość, pracoholizm lub niepotrzebny upór, ale przy praktycznym usposobieniu Ósemek rzadko się to zdarza.

Numerologia 8 mówi, że osoby z tą wibracją cenią prawdomówność i otwartość, same nigdy nie kłamią i nie oszukują, oczekując tego od innych. Razi je fałsz i szalbierstwo, są uczciwe oraz moralne w życiu czy kontaktach z innymi. Z Ósemkami nie poplotkujesz ani nie obgadasz innych za ich plecami, to ludzie życzliwi a przy tym szczerzy w kontaktach. Zwykle znaczenie liczby 8 wskazuje też na ogólną jasność relacji – Ósemki powiedzą, gdy coś je zaboli lub rozdrażni, nie lubią niedomówień, owijania w bawełnę czy towarzyskich podchodów. W grupie Ósemki nie zdradzają cech przywódczych czy aspiracji do bycia duszą towarzystwa, starają się być obiektywne, rzeczowe i konkretne, nie posługują się nigdy manipulacją.

Ósemki w pracy są solidne i obowiązkowe, nie lubią marnowania czasu i środków, nie w smak są im biurowe ploteczki czy pogaduszki przy porannej kawie. Numerologia 8 podpowiada również, że osoba z wibracją osiem bardzo dobrze radzi sobie ze stresem, jest odporna psychicznie, umie działać pod presją czasu i w napięciu, ale zdecydowanie bardziej woli spokojny, zrównoważony tryb pracy. Mimo solidności usposobienia, Ósemkom zdarza się ryzykować, nie boją się wyzwań i wymagających zadań, gdyż odznaczają się dużą ambicją ogólną. Zazwyczaj nie trzeba ich prowadzić za rękę, są samodzielne, inteligentne, głośno mówią o tym, co myślą i nie boją się krytyki czy dyskusji. Broną swojego zdania, posługując się rozsądnymi argumentami, które trudno zbić. Nie bywają agresywne czy kłótliwe, w sporach wystarcza im duża naturalna asertywność, by osiągnąć cel.

Niektóre Ósemki zapędzają się w pracy i choć nie są łase na pochwały, to sukcesy mogą je rozpieścić do tego stopnia, że sama myśl o nich zmobilizuje je do tytanicznego wysiłku. W takich sytuacjach wibracja 8 może przerodzić się w zawziętość, ogromny upór i przerost ambicji, co nigdy nie jest korzystne. Ósemki powinny kontrolować swoje zapędy i mieć na uwadze to, że poza pracą mają inne życie, którego nie mogą zaniedbywać. Ósemki, które nie znajdą tej równowagi, mogą odczuwać frustrację, niespełnienie a z czasem wypalenie, przez co stają się przykre dla otoczenia, czasem zgryźliwe czy złośliwe.W związku Ósemka ma duże wymagania w stosunku do partnera, gdyż sama dużo z siebie daje i oczekuje podobnego zaangażowania. Lubi, gdy partner o nią dba, dobrze zarabia i może zapewnić rodzinie zamożne życie, ceni luksus, wygody i stabilizację domową. Jeśli partner nadwyręży zaufania Ósemki, ta może na dłużej (czasem na zawsze) stać się podejrzliwa, zazdrosna i konfliktowa w relacjach z nim. Jeśli partner dba o Ósemkę, darzy ją miłością i jest wierny, może liczyć na to samo z jej strony, co zapowiada udany, trwały związek.

Wibracja 8 to osoby pracowite, sumienne i cenione w biurze, dlatego spełnią się na takich stanowiskach, jak: prawnik, bankowiec lub kierownik. Ósemki lubią pomagać innym, dlatego mogą być dobrymi asystentami lub organizatorami.

Koral i cytryn to idealne składniki na wymarzoną biżuterię dla Ósemki – są jej przyjazne, energetyczne a przy tym bardzo piękne. Warto często je nosić, by utrzymać wysoki poziom pozytywnej energii i powodzenie.

Ósemki polubią od razu czerń i czerwień, ponieważ świetnie czują się w strojach w takich kolorach oraz we wnętrzach, w których są one obecne. To kolory przyjazne wibracji 8, nie należy ich więc unikać.

 

9 – Znaczenie liczby 9

W numerologii Dziewiątka to kwintesencja czułości, altruizmu i emocjonalnego podchodzenia do życia. Znaczenie liczby 9 mówi, że ta wibracja nastawiona jest na pomaganie innym, poświęcanie się, współczucie i opiekę. Ludzie, którym patronuje 9, są więc nad wyraz uczuciowi, empatyczni, wrażliwi i chętni do niesienia pomocy, umieją wczuć się w sytuację drugiego człowieka, użalić się nad nim i udzielić wsparcia. Dziewiątki nawet obcym nie odmówią pomocy, z natury są uczynne, mają miękkie, dobre serca i dużo wrodzonej życzliwości.Numerologia 9 podpowiada, że osoby z tą wibracją lgną do ludzi, cieszą ich nowe znajomości, są ciekawe innych i świata. W kontaktach cechuje je duża przyjacielskość, są otwarte, tolerancyjne, czasem zbyt uległe i nieodporne na manipulację. Zdarza się, że ktoś z premedytacją wykorzystuje dobre serce Dziewiątki, która pomaga zawsze i chętnie, w czym często jest naiwna. Odkrycie faktu, że ktoś ją wykorzystał jest przykre, ale nie zmienia podejścia Dziewiątki do ludzi, którym z natury ufa i których lubi.

Dziewiątki są uduchowione, dużo czasu poświęcają na rozwój swojej osobowości, inteligencji, intuicji, dążą do samodoskonalenia i samorealizacji, mają otwarte i chłonne umysły. Zdarza się, że pod wpływem silnej osobowości, Dziewiątka zrobi coś, czego będzie później żałować, ale z powodu błędów rzadko spotykają ją srogie kary. Typowa wibracja 9 jest wrażliwa i delikatna, bardzo towarzyska oraz komunikatywna, czuła na innych. Zwykle Dziewiątki to osoby bardzo wyrozumiałe, cierpliwe i współczujące, mają wielką potrzebę roztaczania nad innymi opieki, dbają o swoich bliskich, potrafią bezinteresownie pomagać obcym.Wiele osób z wibracją 9 realizuje się w zawodach związanych z pomaganiem innym, to świetne położne, lekarze, misjonarze, pielęgniarki czy opiekunki. Dziewiątka, która w jakikolwiek sposób nie pomaga komuś innemu, nie jest ani spełniona, ani szczęśliwa, gdyż nie działa zgodnie ze swoją uczynną, pełną troski naturą. W niesieniu pomocy pomaga Dziewiątce intuicja i empatia, wysoko rozwinięty altruizm oraz wrażliwość.Wbrew pozorom Dziewiątki nie są mdłe, choć cechuje je duża uległość, pobłażliwość wobec innych i wyrozumiałość. Zwykle to osoby wesołe, gadatliwe, aktywne i pełne pasji. Przemęczonym czy niespełnionym Dziewiątkom zdarza się marudzenie, okresy melancholii lub wahań nastroju, czasem mogą wybuchnąć gwałtownie lub rozpłakać się na zawołanie. Dziewiątkom zdarza się upór bez powodu, bywają nadopiekuńcze i przewrażliwione.

Numerologiczna 9 to osoba pełna czułości i empatii, więc potrzebuje pracy, w której spełni się, jako ktoś, kto pomaga innym. Idealne dla niej stanowiska to na przykład lekarz, pielęgniarka, położna, terapeuta itp. Wiele Dziewiątek pracuje w wolontariacie, co przynosi im wiele satysfakcji lub zostaje osobami duchownymi, dając innym wsparcie płynące z wiary.

Kamieniami, które pozytywnie wpływają na Dziewiątki są kwarc dymny i fluoryt. Warto nosić je przy sobie w postaci amuletu lub biżuterii, gdyż przynoszą tej wibracji szczęście.

Przyjaznym kolorem Dziewiątki jest piękne indygo, które można nosić w postaci odzieży i wprowadzić dodatki do domu (kolor poduszek, zasłon, serwisu do kawy itp.

———————————————–

Opis znaczenia poszczególnych liczb – http://www.wrozenie24.com

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge