Pozytywne Nastawienie Kontra Negatywizm Życiowy

NASTAWIENIE …

Brak humoru, złe samopoczucie często wpływają na nasze nastawienie. A od nastawienia już zależy jak potoczy się Nasze Życie. Okazuje się, że jedyną osobą która  jest odpowiedzialna za nasze nastawienie jesteśmy MY sami.

Jednak czasem nie zdajemy sobie sprawy, ze sami Siebie potrafimy sabotować.

W książce „Pozytywne Nastawienie Kluczem Do Sukcesu ” owe nastawienie to talizman, który ma dwie strony. Jedna to PMA – pozytywne nastawienie, druga zaś NMA – negatywne nastawienie.

Zarówno jedna, jaki druga strona posiadają ogromną moc, potężną silę, która oddziałuje na nas  w każdym aspekcie życia.

Dodatkowo pozytywne nastawienie przyciąga więcej dobra i pozytywów, natomiast z negatywnym nastawieniem niestety jest na odwrót. Nie dziw się więc, że wstajesz rano i zastanawiasz się nad sensem życia.

TRUDNOŚCI …

Większość z nas gdy napotyka na jakieś trudności, problemy czy przeciwności losu ma pretensje do całego świata, dlaczego to akurat mnie spotkało — odpowiedzi jednak nie należy szukać w pytaniu Dlaczego ja?

Trzeba zrozumieć, że czasem złe wydarzenia, które nas spotykają mogą dać szansę na coś lepszego. Zatem zawsze ale to zawsze  gdy spotka cię coś złego mniej świadomość, że stało się to po coś, spróbuj też poszukać jakiś pozytywnych aspektów jakie z tego mogą wynikać.

glam-look

Być może od razu ich  nie dostrzeżesz ale one na pewno są

PAMIĘTAJ:  Wszystko w życiu dzieje się po coś

Motywacja w pigułce:

  1. Chcesz być wielki – nie musisz pić mleka, choć byłoby to najprostsze rozwiązanie , musisz za to zacząć odczuwać palące pragnienie osiągnięcia czegoś.
  2. Każda przeciwność losu to tak naprawdę znak na lepsze wykorzystanie szansy
  3. To co nam pomaga to modlitwa – pomyśl o tym!
  4. Chcesz odnieść sukces – staraj się i używaj PMA

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge