www.glam-look.pl

Poród za kasę. Płać albo cierp !

Aby zasłużyć na godne traktowanie trzeba zapłacić- to nic nowego w dzisiejszych czasach.

Boli jednak, fakt że nie wszyscy mogą sobie zatem pozwolić na godne traktowanie.

Bo niby jak wytłumaczyć fakt, że jako kobieta ciężarna nie posiadająca nadmiaru pieniędzy mogę urodzić w miłej atmosferze z pomocą pielęgniarek i spokojem wewnętrznym, ze ktoś nade mną czuwa.

PORÓD ZA KASĘ

Czy ten popieprzony świat już tak bardzo spadł na psy, że płacić trzeba niemal za wszystko. Szkoda, że nie każą płacić za oddychanie. Choć nigdy nie wiadomo czy ktoś mądry nie wpadnie na taki pomysł aby pobierać opłaty za korzystanie z tlenu.

Idąc do szpitala , i chcąc urodzić dziecko masz wybór możesz zapłacić i czuć się jak Kleopatra kąpiąca się w mleku lub możesz liczyć na szczęście oczywiście 1% kobiet go ma, a pozostałe 99% ‚umierają w bólach” bo niby z jakiej racji ktoś ma im pomóc. Chcesz rodzić z mężem lub bliska Ci osobą – proszę bardzo ale otwórz kobieto portfel inaczej nie da rady.

www.glam-look.pl

 

Żenujące jest to, że nic nie można z tym zrobić.

Osobiście miałam sytuację, ze podczas ciąży trafiłam do szpitala i musiałam zapłacić za tzw. pomoc – wizytę bo nie miałam skierowania – śmiechu warte co. Ale prawdziwe.

Oczywiście zapłaciłam, bo wtedy byłam w takim strachu i lęku o dziecko i siebie, że nie myślałam logicznie .

 

Może było by dobrze gdyby wróciły czasy kiedy dzieci przynosiły bociany?

baby-1299514_960_720

Żerują na uczuciach i emocjach. Tylko czekają jak wyłudzić kolejne złotówki od ludzi Boga ducha winnym, ze urodzili się tu gdzie się urodzili i muszą to akceptować.

Wszystko kreci się wokół $ – masz kasę jesteś kimś, nie masz jej No przepraszam ale jesteś NIKIM.

Mniej my nadzieję że w oczach Boga wszyscy jesteśmy sobie równi i ilość banknotów w portfelu lub na koncie nie będzie miała wpływu na Nasz obraz .

Na koniec , bo oczywiście nie mogę się pohamować przed krótką ripostą dla tych, co rozliczają się tylko za pomocą pieniędzy.

  • Z nadmiaru $ też można się udławić.

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge