#mojeżycie #inspiracja #look #glam-look #zazdrość #zawiść #lifestyle #życie

MOJE ŻYCIE – Czy aby na pewno ?

Moje życie

Projektując swoje życie robisz wszystko aby było one spójne z twoimi wartościami i przekonaniami. Czasem starasz się ze wszystkich sił aby twoja prywatność była tylko dla ciebie – jednak nie zawsze się udaje. Skutek czasem jest odwrotny.

Mogłoby się wydawać Moje Życie – moja sprawa –  jednak nie do końca.

Nasze życie staje się życiem innych ludzi – i zbędne są nasze frustracje i żale bo wpływu zbytnio na ten fakt mieć nie możemy. Co prawda możemy się bić z wiatrakami, prosić, grozić żeby dali nam spokój ale z doświadczenia takie walki tylko nasilają takie czyny.

#inspiracja #look #glam-look #zazdrość #zawiść #lifestyle #życie

Teoretycznie jesteś Panem swojego życia, ale praktycznie bywa różnie.

Na Pewno?

Czy na pewno panujesz nad swoim życiem?

Pewny w życiu możesz być tylko tego, że umrzesz – panujesz nad sobą ale na pewno nie nad tym co mówią i czynią inni.

#inspiracja #look #glam-look #zazdrość #zawiść #lifestyle #życie #mojeżycie

 

Załamanie, brak siły do życia czasem dopadają nas takie emocje. W końcu nie możemy zapanować nad swoim życiem – a jeśli już wszyscy wkoło wiedzą lepiej co się u ciebie dzieje, co jesz, kiedy się kłócisz i ile zarabiasz. Generalnie tak to w życiu bywa, że ci co tak bardzo się interesują tobą, mają kolosalne problemy ze sobą. W ten sposób przerzucając odpowiedzialność za swoje życie. Bo po co martwić się o siebie skoro czyjeś problemy są ciekawsze?

 

#mojeżycie #inspiracja #look #glam-look #zazdrość #zawiść #lifestyle #życie

 

Najlepszy sposób na te wszystkie „wścibskie ślipia” wpatrujące się codziennie w nas i szukające kolejnego pretekstu do nowych opowiastek na nasz temat to:  nie przejmowanie się, olewanie i robienie swojego.

Jeśli nie czynimy nikomu nic złego nie musimy się z tego tłumaczyć.

Moje Życie    Moje Decyzje    Moja Sprawa 

P.S. kontakty z takimi ludźmi mogą kończyć się zarażeniem chorobą zwaną:  WŚCIBSKOŚCIĄ

 

2 komentarze

  1. Agnieszka, jak zwykle trafiła w 10. Większość niestety z nas tak ma, że przejmuje się tymi, którzy wkładają swój wścibski nos tam, gdzie nie trzeba. A dokładniej w nasze życie. Jednak to właśnie te osoby mają problem, ponieważ nie mają własnego życia. Dlatego tak dobrze wychodzi im obserwacja innych. Najważniejsze jednak, żeby robić swoje, żyć w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami. Żaden sąsiad, ani sąsiadka nie przeżyje za nas życia, ani nie weźmie odpowiedzialności za nasze życie. Każdy z nas jest kowalem własnego losu i to jest święta prawda :-).
    Gosia Sasinowska ostatnio opublikował…Afirmacje.My Profile

    1. No niestety trzeba się tego nauczyć, aby nie przejmować się gadaniną innych. Pomimo, iż to trudne tak jak napisałaś nikt nie przeżyje życia za nas. Musimy zatem wziąć się w garść i przynajmniej udawać ze nas to nie dotyczy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge