GLAM-LOOK GLAMLOOKPL GLAMLOOKBNLOG glamlook lifestyle bloger bloglifestylowy develepment inspiration fashion organization trendy

WSZYSTKO CO MĘŻCZYŹNI WIEDZĄ O KOBIETACH

WSZYSTKO CO…

Poradnik godny przeczytania a raczej przejrzenia, Poręczna książka  o niebywale zaskakującym tytule i jeszcze bardziej tajemnym wnętrzu. To prawda ta książka zasługuje na miano bestselleru.

Okazuje się, że mężczyźni nad wyraz dziwnie podchodzą do kobiet. Otóż to ta skomplikowana istota doprowadza właśnie do tego problemu dla którego psycholog poświęcił lata badań.

Starania mężczyzn co do stanu wiedzy na temat kobiety przerażają a biała poświata przewija się przez kolejne rozdziały. Jest ona widoczna od pierwszej do ostatniej strony. I gwarantuje drogie Panie , że jej nie przegapicie.

GLAM-LOOK GLAMLOOKPL GLAMLOOKBNLOG glamlook lifestyle bloger bloglifestylowy develepment inspiration fashion organization trendy

 

Drodzy Panowie! cóż tu rzec

Milczenie jest złote i niech takim pozostanie.

Ubolewam jedynie nad faktem że tak wspaniały poradnik napisał amerykański psycholog. Dziwne, że żaden polak nie pokusił się o taką publikację w końcu musi być dobra skoro bije rekordy sprzedaży.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge