rok koguta, 2017 rok koguta, chiński rok kogutaGlam-look, moda,life,style,life style,fashion,development,organization,look,organizacja,czas,ubrać,życie,Zycie,w co się ubrać, być modną, wygląd wdzięczność, rowójosobisty,prosić, dostać

2017 ROK KOGUTA

ROK KOGUTA

 

ROK KOGUTA

rok koguta 2017 Glam-look, moda,life,style,life style,fashion,development,organization,look,organizacja,czas,ubrać,życie,Zycie,w co się ubrać, być modną, wygląd wdzięczność, rowójosobisty,prosić, dostać

28 stycznia zaczyna się wg, kalendarza księżycowego chiński Rok Koguta

Ten znak patronuje współpracy !

Kogut w kulturze chińskiej to istota która kojarzy się z precyzją i ekspresją.

To symbol budzenia się ze snu.

Charakteryzuje go czujność dokładność i entuzjazm

Rok Koguta to Rok Żywiołu Ognia, zatem okres ten może owocować w czas pełen wyzwań, pasji i energii. Rok 2017 ma być rokiem gotowym do działania i pełnym zaangażowania. Kogut charakteryzuje się cechami bardzo dumnymi; śmiałością, pewnością siebie, oraz nieustępliwością. To czas kiedy szansa na zwycięstwa zwiększa swoje możliwości.

PRZYWÓDZTWO

Kogut to reprezentant Przywództwa,

dlatego też w 2017 roku nastąpić też może zmiana związana z liderami władzy, ich praca powinna mieć większe znaczenie i być dużo lepsza i efektowniejsza. To z drugiej strony też kłopot gdyż tych zachłannych przywódców może pochłonąć zło i popchnąć ich na skraj wojny.

Rok Koguta to przede wszystkim niezwykłe sytuacje i wydarzenia! Rok współpracy – bo wspólnym działaniem można zyskać więcej niż w pojedynkę. To również czas który może umożliwić wolność i pomóc w zapanowaniu tolerancji.

PŁODNOŚĆ

Kogut od wieków to symbol płodności,dla wielu może być to dobry czas na powiększenie swoich rodzin. Również obfitował będzie w miłość i kwestie rodzinne. Skupienie przede wszystkim na relacjach. Ważne aby tworzyć nowe i odbudowywać stare więzi.

Rok 2017 to też czas  wspaniały do zawierania kontaktów zarówno biznesowych jak i osobistych, należy tu skupić się przede wszystkim nad pracą zespołową, bo to w niej jest największa moc. Rok 2017 dla osób z wielką wiara we własne możliwości to czas spełnienia i realizacji dużych projektów czy przedsięwzięć.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge